سفارش تبلیغ
صبا ویژن
با خرد است که آدمیان به ستیغ دانش [امام علی علیه السلام]
خبر مایه
و افسوس بر ما که با وجود اعتقاد دینی بر وجود رهبر باز بی خیال بی خیال بر فرمایشات رهبرمان هستیم
به گزارش 
گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از العالم ، یکی از رفتارهای دولتمردان کره شمالی که همه روزه در تصاویر و فیلم های مرتبط با رهبر کره شمالی دیده می شود و مورد توجه بسیاری قرار گرفته ، یادداشت برداری با شور و حرارت از سخنان کیم جونگ اون است.
به این ترتیب در تصاویر و فیلم ها دیده می شود که همیشه کسانی در اطراف رهبر کره شمالی گفته هایش را می نویسند ، اما این کار آنان چه حکمتی دارد؟
کیم جونگ اون رهبر کره شمالی علاوه بر سخنرانی های رسمی و طولانی هنگام بازدید از یک مدرسه، کارخانه، مزرعه یا مکان نظامی و غیره ممکن است جملاتی کوتاه به زبان بیاورد که اطرافیان او خود را موظف می دانند اینگونه سخنان را یادداشت کرده و بعدا به عنوان راهنما از آن استفاده کنند و در واقع هر کلمه ای که می گوید ، نوشته می شود.
اطرافیان کیم که اکثرا افسران بلند پایه و مسئولان دولتی هستند، همیشه دفتری به دست دارند و هر کلمه ای که از دهان کیم خارج می شود را یادداشت می کنند.
جیمز گریسون استاد دانشگاه شفیلد انگلیس و کارشناس امور کره می گوید : سنت " دفتر به دستان " را کیم ایل سونگ پدربزرگ رهبر کنونی کره شمالی در دهه پنجاه قرن گذشته مرسوم کرد. 
گریسون در مصاحبه با پایگاه بی بی سی گفت: این سنت با هدف نشان دادن رهبر کره شمالی به عنوان "راهنمای مردم" مرسوم شد؛ بنابراین معاونان، مشاوران و اطرافیان رهبر این کشور باید هر کلمه ای که از کیم جونگ اون می شنوند ، بنویسند.
تلویزیون ملی و خبرگزاری دولتی کره شمالی تصاویر نوشتن کلمات رهبر این کشور را پخش می کند تا به مردم نشان بدهد که وی از اطلاعات فراوان و فهم و درک فراوانی در امور مختلف برخوردار است.
مساله جالب اینکه آنچه معاونان رهبر کره شمالی می نویسند، در هیچ رسانه ای منتشر نمی شود!

چرا اطرافیان رهبر کره شمالی همواره
چرا اطرافیان رهبر کره شمالی همواره "دفتر به دست" هستند؟! + تصاویر

  
پیامهای عمومی ارسال شده
+ رئیس جمهور اگربعضی چیزها نبود به مجلس نشان می دادم www.masahebdarim.parsiblog.com سند تو ال ممنون داغ داغ داغ داغ جالب
+ با عرض سلام ایدیهام هک شده فقط یه ایدی با نام ماصاحب داریم دارم انشاءالله اد کنید و به دوستانتون هم سند تو ال کنین ممنون ازتون ایدیم ma_saheb_darim313